LĘKI I FOBIE
29 kwietnia, 2025 2025-05-01 8:46LĘKI I FOBIE
WSPARCIE TERAPEUTYCZNE W LĘKACH, RUTYNACH I AUTOSTYMULACJACH OSÓB W SPEKTRUM AUTYZMU
Jeśli jesteś jedną z tych osób, to szkolenie będzie dla Ciebie strzałem w 10!
- Nauczycielem lub terapeutą - pracujesz z osobami z ASD i innymi zaburzeniami rozwojowymi
- Nauczycielem lub terapeutą - pracujesz w placówkach specjalnych i integracyjnych z osobami w różnym wieku
- Rodzicem lub opiekunem którego dziecko przejawia zachowania lękowe, autostymulacyjne i kompulsyjne
Biorąc udział w KURSIE
Poznasz
sposoby obniżania częstotliwości zachowań autostymulacyjnych
Zrozumiesz
ograniczenia, które stwarzają zachowania autostymulacyjne, lękowe i kompulsyjne
Poznasz
znaczenie ekspozycji w pracy z osobami przejawiającymi zachowania lękowe
Zaznajomisz się
z prostymi sposobami relaksacji, które warto zastosować w chwili narastającego lęku
Otrzymasz
arkusze niezbędne do monitorowania fobii
Poznasz
kilka sposobów postępowania w przypadku zaburzeń lękowych współwystępujących w spektrum autyzmu
Uzyskasz wiedzę
jak rozpoznawać przyczyny lęku u osób z autyzmem
Co dostajesz?
- 4 godzinne spotkanie szkoleniowe
- Arkusz notowania i przykładowy program
- Materiały kursowe w PDF
- Certyfikat ukończenia szkolenia
Co mówią o szkoleniu uczestnicy?
Bardzo wartościowe szkolenie. Bardzo dużo praktycznych rzeczy, nie tylko sama teoria. Bardzo polecam.
Pani Katarzyna
Nauczycielka
Rzeczowe, profesjonalne szkolenie. Polecam
Pani Joanna
Nauczyciel
Bardzo rzeczowe i dobre szkolenie, ogromną wiedzą i konkretne rozwiązania.
Pani Agnieszka
Nauczycielka
Bardzo ciekawe i wartościowe szkolenie. Teoria poparta ciekawymi sytuacjami z codziennego życia co pozwala na lepsze zrozumienie treści oraz na szukanie pomocy w nietypowych rozwiązaniach na które samemu ciężko wpaść. Bardzo dziękuję:-)
Pani Beata
Nauczycielka
Jako rodzic dziecka z ZA ogromnie dziękuję za przekazaną wiedzę i wskazówki do działania. Polecam serdecznie
Pani Katarzyna
Rodzic dziecka
Bardzo dziękuję za kolejne wartościowe szkolenie, pełne fachowej i praktycznej wiedzy. Polecam nauczycielom, specjalistom, terapeutom i rodzicom.
Pani Katarzyna Z
Nauczycielka
Jestem pod wrażeniem obsługi klienta. Szkolenie bardzo fajne, praktyczne . Jeśli będę chciała się doszkolić, na pewno zacznę od sprawdzenia Państwa oferty. Pozdrawiam
Pani Jolanta
Nauczycielka