Naszym celem jest wprowadzanie innowacji.

Rozw├│j daje rado┼Ť─ç ÔÇô wiemy o tym dobrze pracuj─ůc na co dzie┼ä z dzie─çmi. Daje rado┼Ť─ç dziecku, rodzicowi i terapeucie. Rozw├│j ma miejsce, kiedy dziecko nabywa nowe umiej─Ötno┼Ťci, uczy si─Ö nowych piosenek i wierszyk├│w, przyswaja nowe zabawy.

Nasze CENTRUM powsta┼éo z my┼Ťl─ů o takich dzieciach i ich terapeutach i rodzicach.┬á

Jest odpowiedzi─ů na zapotrzebowanie os├│b, kt├│re chc─ů pokona─ç liczne w rozwoju dziecka z ASD bariery i pom├│c mu uczy─ç si─Ö szybko i skutecznie.

NASZA PASJA

Dzielimy si─Ö INNOWACYJNYMI i skutecznymi rozwi─ůzaniami wielu problem├│w zwi─ůzanych z uczeniem wychowaniem i terapi─ů dzieci z zaburzeniami rozwoju. Inspirujemy do si─Ögania po naukowe metody i empirycznie sprawdzone techniki

NASZE DZIAŁANIA

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów i warsztatów w nurcie terapii  behawioralnej z elementami poznawczymi.

Organizujemy szkolenia stacjonarne, on-line oraz na zam├│wienia ÔÇô rad pedagogicznych, plac├│wek i instytucji szkoleniowych.

Ofert─Ö szkoleniow─ů kierujemy do specjalist├│w pracuj─ůcych z dzie─çmi ze spektrum autyzmu, zespo┼éem Aspergera, innymi zaburzeniami rozwoju oraz profesjonalist├│w zajmuj─ůcych si─Ö dzie─çmi, kt├│re prezentuj─ů r├│┼╝nego rodzaju trudno┼Ťci wychowawcze.

Centrum w liczbach.

Lat Dzia┼éalno┼Ťci Centrum

Przeprowadzonych Szkoleń

Kursant├│w

Poznaj nasz zespół.

W┼éa┼Ťciciel & Trener

Opinie naszych kursant├│w.

W Centrum Szkole┼ä Behawioralnych wierzymy ┼╝e najwa┼╝niejsi s─ů ludzie i ich szczera opinia. To w┼éa┼Ťnie dlatego jako nasz g┼é├│wny cel obrali┼Ťmy sobie zadowolenie i satysfakcj─Ö wszystkich uczestnicz─ůcych w naszych szkoleniach kursant├│w.

Polecam!

Wsp├│┼épraca Niepublicznego Przedszkola "Niezapominajka" prowadzonego przez PSONI Ko┼éo w Rzeszowie z Centrum Szkole┼ä Behawioralnych trwa ju┼╝ blisko 10 lat - od chwili utworzenia naszej plac├│wki przedszkolnej. W tym czasie nasi pracownicy brali udzia┼é w kursach i szkoleniach organizowanych przez Centrum wnosi┼éy do naszej pracy cenn─ů wiedz─Ö.
Wacław Ciwiński
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Niezapominajka" PSONI Koło w Rzeszowie

Polecam!

Szkolenie prowadzone bardzo rzetelnie. Prowadz─ůce wykazywa┼éy si─Ö szerok─ů, wszechstronn─ů i wyczerpuj─ůc─ů wiedz─ů, podpart─ů filmami z w┼éasnej praktyki na temat funkcjonowania os├│b ze spektrum autyzm i pracy metod─ů behawioraln─ů. Ch─Ötnie udziela┼éy konkretnych i rzeczowych porad oraz podsuwa┼éy ciekawe rozwi─ůzania problem├│w zwi─ůzanych z trudnymi zachowaniami dzieci. Polecam to szkolenie ka┼╝demu.
Katarzyna Mastalerz