Naszym celem jest wprowadzanie innowacji.

Rozwój daje radość – wiemy o tym dobrze pracując na co dzień z dziećmi. Daje radość dziecku, rodzicowi i terapeucie. Rozwój ma miejsce, kiedy dziecko nabywa nowe umiejętności, uczy się nowych piosenek i wierszyków, przyswaja nowe zabawy.

Nasze CENTRUM powstało z myślą o takich dzieciach i ich terapeutach i rodzicach.

Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób, które chcą pokonać liczne w rozwoju dziecka z ASD bariery i pomóc mu uczyć się szybko i skutecznie.

NASZA PASJA

Dzielimy się INNOWACYJNYMI i skutecznymi rozwiązaniami wielu problemów związanych z uczeniem wychowaniem i terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju. Inspirujemy do sięgania po naukowe metody i empirycznie sprawdzone techniki

NASZE DZIAŁANIA

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów i warsztatów w nurcie terapii  behawioralnej z elementami poznawczymi.

Organizujemy szkolenia stacjonarne, on-line oraz na zamówienia – rad pedagogicznych, placówek i instytucji szkoleniowych.

Ofertę szkoleniową kierujemy do specjalistów pracujących z dziećmi ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera, innymi zaburzeniami rozwoju oraz profesjonalistów zajmujących się dziećmi, które prezentują różnego rodzaju trudności wychowawcze.

Centrum w liczbach.

Lat Działalności Centrum

Przeprowadzonych Szkoleń

Kursantów

Poznaj nasz zespół.

Właściciel & Trener

Opinie naszych kursantów.

W Centrum Szkoleń Behawioralnych wierzymy że najważniejsi są ludzie i ich szczera opinia. To właśnie dlatego jako nasz główny cel obraliśmy sobie zadowolenie i satysfakcję wszystkich uczestniczących w naszych szkoleniach kursantów.

Polecam!

Współpraca Niepublicznego Przedszkola "Niezapominajka" prowadzonego przez PSONI Koło w Rzeszowie z Centrum Szkoleń Behawioralnych trwa już blisko 10 lat - od chwili utworzenia naszej placówki przedszkolnej. W tym czasie nasi pracownicy brali udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez Centrum wnosiły do naszej pracy cenną wiedzę.
Wacław Ciwiński
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Niezapominajka" PSONI Koło w Rzeszowie

Polecam!

Szkolenie prowadzone bardzo rzetelnie. Prowadzące wykazywały się szeroką, wszechstronną i wyczerpującą wiedzą, podpartą filmami z własnej praktyki na temat funkcjonowania osób ze spektrum autyzm i pracy metodą behawioralną. Chętnie udzielały konkretnych i rzeczowych porad oraz podsuwały ciekawe rozwiązania problemów związanych z trudnymi zachowaniami dzieci. Polecam to szkolenie każdemu.
Katarzyna Mastalerz